18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowa droga życia

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż! JEST PIERWSZE ZDJĘCIE

16.10.2020  20:44
Martyna Wojciechowska wyszła za mąż
Martyna Wojciechowska wyszła za mąż Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Wielki dzień w życiu pary dziennikarzy! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się! Pan młody pokazał pierwsze zdjęcie.

Stało się! Ukrywana przed opinią publiczną, a zwłaszcza przed mediami data ślubu przypadła... dzisiaj. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski powiedzieli sobie sakramentalne TAK.

Para dziennikarzy skrzętnie ukrywała, kiedy nadejdzie ich wielki dzień. Jakiś czas temu media obiegła informacja o ich zaręczynach, później pojawiały się kolejne plotki o ślubie, aż w końcu Martyna została przyłapana na mierzeniu sukni.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Data ceremonii dalej pozostawała jednak niewiadomą. Nie wiadomo też, gdzie państwo młodzi przyrzekli sobie miłość i wierność, ani gdzie odbywa się przyjęcie weselne! I bardzo dobrze - dzięki temu mogą cieszyć się swym szczęściem w gronie najbliższych im osób.

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli okres narzeczeństwa i w końcu stanęli na ślubnym kobiercu, poinformował świeżo upieczony małżonek. Informację o ślubie przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał Przemysław Kossakowski i zamieścił w serwisie zdjęcie z nową żoną.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!

Czytaj także
Przeczytaj więcej