18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna sprawa

Wojciechowska przerwała milczenie. Ujawnia szczegóły rozstania

16.07.2021  14:31
Martyna Wojciechowska przerwała milczenie
Martyna Wojciechowska przerwała milczenie Fot: Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Kilka dni temu Martyna Wojciechowska potwierdziła plotki na temat rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Teraz dziennikarka opublikowała oświadczenie, w którym szczegółowo opisuje sytuację oraz prosi internautów o uszanowanie jej spokoju.

Fani wciąż nie mogą uwierzyć w rozstanie jednej z najbardziej lubianych par polskiego showbiznesu. Plotki o kryzysie w małżeństwie krążyły już od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz informacje te zostały potwierdzone. Przemysław Kossakowski rozstał się z żoną trzy miesiące po ślubie.

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie

Podczas gdy Kossakowski nadal nie komentuje sprawy, Martyna Wojciechowska zrobiła to już kilkukrotnie. W jednym z ostatnich wpisów ujawniła szczegóły rozstania oraz opisała, jak obecnie się czuje.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi - stwierdziła podróżniczka.

Jak dodaje, ostatnie miesiące były bardzo trudnym czasem zarówno dla niej, jak i jej córki.

Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - dodała.

Pod najnowszym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy wspierających dziennikarkę. Część fanów nadal liczy, że miłość przetrwa kryzys, a podróżnicy niebawem do siebie wrócą.

logo Tu się dzieje