18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostre cięcie

Martyna Wojciechowska ścięła włosy. Fani w rozpaczy, aż tak źle?

24.09.2019  12:06
Martyna Wojciechowska ścięła włosy. Fani w rozpaczy, aż tak źle?
Martyna Wojciechowska ścięła włosy. Fani w rozpaczy, aż tak źle? Fot: Instagram/martyna.world

Gwiazda TVN Martyna Wojciechowska zdecydowała się na odważny krok i ostre cięcie. Pozbyła się nadmiaru włosów, a to zdecydowanie nie spodobało się jej fanom.

"Nieee!", "Peruka", "Nie wierzę...", "Postarzało Martynkę o kilka lat" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie fani Martyny Wojciechowskiej zostawiają pod jej nowymi zdjęciami. Gwiazda TVN, ceniąca sobie raczej wygodę niż modę podróżniczka, przeszła metamorfozę.

Wojciechowska poszła do fryzjera na - jak sama to określiła - "ostre cięcie". Efektami, jak przystało na gwiazdę obecnych czasów, pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zdjęcie "nowej" Martyny pojawiło się też na profilu TVN. I choć wszystko wskazuje na to, że nie jest to żart, fani ciągle mają nadzieję, że gwiazda za chwilę zrzuci perukę i zarzuci bujną blond grzywą. A jeśli nie... Cóż, wygląda całkiem jak dobrych kilka lat temu, w czasach, gdy prowadziła pierwszego Big Brothera.