18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niech żyje wolność...

Martyniuk skazany! "Chciałem przeprosić..."

Wojciech Kozicki
11.07.2020  15:36
Młody Martyniuk skazany. Przekorny los...
Młody Martyniuk skazany. Przekorny los... Fot: Polska Press/East News

Zenon Martyniuk odnosi kolejne sukcesy, zarabia gigantyczne pieniądze i produkuje przeboje jak fabryka. Jednak w domu nie wszystko układa się śpiewająco. Jego syn Daniel rozrabia jak najęty i właśnie został skazany przez sąd. Czy ten wyrok go wreszcie ujarzmi?

Zenon Martyniuk raczej nie jest dumny z syna. Daniel zasłynął awanturami z żoną, szalał też za kierownicą po alkoholu, unikał kwarantanny… ciągle jednak mu mało! Jak pisze Pomponik.pl, potomek Martyniuka został przyłapany na posiadaniu narkotyków. Syn króla disco polo mógł trafić do więzienia na trzy lata!

Miała matka syna....

Czy poszedł po rozum do głowy, czy to gra? Pomponik donosi, że okazał skruchę przed sądem i obiecał poprawę w zamian za niższy wyrok.

Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – powiedział Martyniuk przed sądem. (Pomponik.pl)

Martyniuk wywinął się i nie trafi za kraty. Został jednak skazany na 5 miesięcy prac społecznych. Przeznaczy również 20 godzin miesięcznie na pomaganie lokalnej społeczności.

Adwokat Martyniuka zaproponował karę 3 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac na cele społecznie użyteczne. Prokuratura uznała, że to za mało i wnioskowała o 6 miesięcy. Ostatecznie sąd wydał wyrok 5 miesięcy, podczas których będzie musiał pracować na cele społeczne po 20 godzin miesięczne – pisze Dziennik.pl

 

Przeczytaj więcej
Komentarze