18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg okrada nas z najlepszych

Słynna aktorka nie żyje. Nagła śmierć w młodym wieku

Wojciech Kozicki
20.09.2022  10:06
Marva Hicks nie żyje. Marvel, Daredevil, Star Trek i Netflix to ona
Marva Hicks nie żyje. Marvel, Daredevil, Star Trek i Netflix to ona Fot: Albin Marciniak/East News

Uniwersum Marvela jest dzisiaj mokre od łez, a Broadway wstrzymał oddech. Zmarła genialna aktorka znana z serialu „Daredevil” i uznana piosenkarka Marva Hicks. Miała tylko 47 lat! Jaka była przyczyna śmierci amerykańskiej gwiazdy i artystki?

Zmarła Marva Hicks. To nie tylko świetna aktorka, ale też piosenkarka oraz kompozytorka. W swojej karierze pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Zabójcza perfekcja", "Star Trek: Voyager" i "Daredevil". Informację o śmierci artystki potwierdził portal Deadline oraz jej rodzina. Przyczyna śmierci nie została ujawniona. Gwiazda zmarła młodo w wieku 47 lat. Ikona Broadwayu i piosenkarka R&B Marva Hicks, trzykrotna laureatka nagrody Helen Hayes odeszła od nas 16 września w Nowym Jorku.

Zmarła gwiazda Marvela. Nie żyje Marva Hicks

Marva Hicks urodziła się 5 maja 1975 roku w Petersburgu w stanie Wirginia, choć sama nigdy nie potwierdziła oficjalnie swojej daty urodzenia. Ukończyła Howard University i zaczęła karierę muzyczną jako wokalistka R&B, podpisując kontakt płytowy z wytwórnią pulydor. Debiutancka płyta „Marva Hicks” ukazała się w 1991 roku, a jej przebój „Never been in love before” szturmem wdarł się na listy przebojów.

W 1996 roku występowała w chórkach Michaela Jacksona. Wspólnie z gwiazdorem wykonała utwór "I Just Can't Stop Loving You". Grała również na Broadwayu w takich sztukach jak "Król Lew", "Lena Horne", "Motown" i "Caroline, Or Change" – przypomina Radio ZET.

W 1987 roku pojawiła się w filmie „Enemy territory”. Później były role w takich produkcjach jak "Prawnicy z Miasta Aniołów", "Dynamika ciał", "Szaleję za tobą", "Zabójcza perfekcja", "Przybysze - Ciało i dusza", "Jak dwie krople czekolady ", "Dla dobra nas wszystkich", "Babilon 5" oraz "Star Trek: Voyager", „Daredevil”, „House of cards”, „Czarna lista” i „Madame Secretary”. Na Broadwayu wystapiła w takich tytułach jak m.in. „Motown”, „Król lew”, „Caroline or Change” i „Lena Horne: The Lady at Her Music”. W Alliance Theatre zagrała w "Angry, Raucous and Shamelessly Gorgeous".

Wspominam moją przyjaciółkę piosenkarkę, kompozytorkę, aktorkę i gwiazdę Broadwayu Marvę Hicks. Wysyłam modlitwy do jej uroczego kochającego męża Akwasiego Tahy  i do wszystkich, którzy kochali Marvę… - napisała na Twitterze Holly Robinson Peete.

logo Tu się dzieje