18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kiepskie życie, kiepskie sprawy

Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa dramat. Żyje jak Halinka Kiepska

02.12.2020  12:14
Marzena Kipiel-Sztuka jak Halinka Kiepska. Nie ma pieniędzy
Marzena Kipiel-Sztuka jak Halinka Kiepska. Nie ma pieniędzy Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Kiepskie życie aktorów "Świata według Kiepskich". Odtwórczyni roli Halinki - Marzena Kipiel-Sztuka zdecydowała się na szczere wyznanie.

Jedna z gwiazd serialu "Świat według Kiepskich" została wyjątkowo boleśnie dotknięta pandemią koronawirusa. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska, zdecydowała się na szczere wyznanie. Aktorkę czekają bardzo trudne święta Bożego Narodzenia.

Marzena Kipiel-Sztuka jak Halinka Kiepska?

"Świat według Kiepskich" to opowieść o marnym żywocie biednej rodziny, zamieszkałej na osiedlu Kosmonautów, przy ulicy Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu. Bohaterowie nadawanego od 1999 roku serialu, mają jedną ważną zasadę w życiu: zarobić, ale się nie narobić, więc w luksusy nie opływają. Jedyną osobą, która stara się jakkolwiek utrzymywać rodzinę, jest Halinka Kiepska, jednak z jej marnej pensji niewiele można zdziałać.

Teraz odtwórczyni roli Halinki zmaga się z podobnym problemem - brakuje jej pieniędzy i nie wie, jak powiązać koniec z końcem. Marzena Kipiel-Sztuka zdecydowała się na szczerą rozmowę z "Faktem", w której przyznała, że ostatnio udało jej się cokolwiek zarobić... w marcu.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" nie ma pieniędzy

8 marca pani Marzena wystąpiła na koncercie z okazji dnia kobiet, chwilę później wybuchła pandemia koronawirusa, a artyści zostali na lodzie. Wszystkie zobowiązania poza planem "Świata według Kiepskich" nagle zniknęły - nie można było organizować żadnych imprez czy koncertów, pozamykano teatry... Niestety, na tym dramat się nie skończył. W lipcu odwołano zdjęcia do nowego sezonu "Kiepskich", a aktorzy zostali na lodzie.

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć

- mówi na początku grudnia zdesperowana Marzena Kipiel-Sztuka "Faktowi". Przyznaje, że tak źle dawno nie było i smuci się, że czeka ją bardzo trudne Boże Narodzenie.

Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - mówi aktorka.

Jest jednak światełko w tunelu. W styczniu ekipa "Świata według Kiepskich" powinna znów wejść na plan i nagrywać nowe odcinki. - Znowu coś zarobię - mówi z nadzieją Marzena Kipiel-Sztuka. Oby tylko nie nadeszło kolejne nieszczęście, a tych aktorzy i produkcja mają aż w nadmiarze. Niedawno, z powodu koronawirusa zmarł odtwórca jednej z głównych ról, Dariusz Gnatowski wcielający się w postać Arnolda Boczka. Poważne problemy ze zdrowiem ma też Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch.