18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwory z internetu!

"Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje". Padła ofiarą oszustów

Wojciech Kozicki
07.07.2022  20:30
"Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje". Makabryczny fake news i oszuści
"Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje". Makabryczny fake news i oszuści Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Kolejny potworny fake news o śmierci w polskim internecie. Jakiś zwyrodnialec opublikował informację, że Marzena Kipiel-Sztuka z serialu „Świat według Kiepskich” nie żyje i rzekomo zginęła w wypadku samochodowym. Nie dajcie się nabrać, aktorka ma się dobrze!

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje – opublikował ktoś makabryczny fake news w internecie. Fani serialu „Świat według Kiepskich” otrzymali informację, że aktorka występująca jako Halina Kiepska zginęła w wypadku samochodowym. Jak podaje Radio ZET, oszuści internetowi postanowili wykorzystać wizerunek aktorki, by wyłudzić dane osobowe.

Marzena Kipiel-Sztuka żyje. Oszuści wykorzystali jej wizerunek

Marzena Kipiel-Sztuka żyje i ma się dobrze. To na szczęście był tylko fake news. To jednocześnie kolejna taka makabryczna akcja w polskim internecie. Oszuści niedawno informowali, że w tragicznych okolicznościach zmarł Krzysztof Ibisz. Prezenter Polsatu natychmiast zdementował te plotki w swoich mediach społecznościowych i ostrzegł przez oszustami.

Tragiczny wypadek gwiazdy Polsatu. Zmarła gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali „Świat według Kiepskich”. Kamera przemysłowa zarejestrowała ostatnie sekundy życia oraz całe zajście. Oficjalna strona serialu publikuje wstrząsające nagranie – napisali oszuści.

Oszustom publikującym tego typu fake newsy zależy, aby internauci klikali w link. Chcą zdobyć jak najwięcej danych osobowych. Komentarze pod postami są wyłączone przez osoby publikujące – dzięki temu internauci nie mogą ostrzegać siebie nawzajem

Nie dajcie się nabrać!

Potworny fake news. Ostrzegamy - internetowi oszuści chcą wyłudzic dane osobowe i piszą, że Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje
Potworny fake news. Ostrzegamy - internetowi oszuści chcą wyłudzic dane osobowe i piszą, że Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje Fot: Facebook

logo Tu się dzieje