18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żyje w strachu

Dramat gwiazdy Kiepskich. Świąt nie będzie?

Wojciech Kozicki
16.12.2020  20:42
Marzena Kipiel-Sztuka szykuje się na kiepskie święta?
Marzena Kipiel-Sztuka szykuje się na kiepskie święta? Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Wydaje wam się, że aktorzy z serialu „Świat według Kiepskich” są obrzydliwie bogaci i żyją w pałacach, gdzie śpią na pieniądzach? Nic bardziej mylnego. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli słynna Halinka Kiepska, klepie biedę aż strach. Przyznała, że nie ma nawet za co wyprawić świąt.

Ile zarabiają aktorzy z serialu „Świat według Kiepskich”? Niedawno ujawniono jaki majątek zgarnia Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski. Pozostała część ekipy jednak groszem nie śmierdzi. Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z „Faktem” wyznała, że z powodu epidemii koronawirusa od kilku miesięcy nie ma pracy i najwyraźniej nie ma żadnych oszczędności. Za ostatnie pieniądze zrobiła zapas karmy dla swojego psa Gienka.

Zobacz także

Halika Kiepska i biedne święta

Boże Narodzenie Kipiel-Sztuki zamieni się w świąteczny dramat? W rozmowie z tabloidem powiedziała, że prawdopodobnie będzie musiała pożyczyć pieniądze od znajomych. Ma nadzieję, że uda jej się wrócić na plan serialu już w styczniu i znów zacznie zarabiać. Niestety, pojawiają się jednak kolejne doniesienia, że nadciąga koniec serialu „Świat według Kiepskich”, a z produkcji chce zrezygnować Andrzej Grabowski.

Całe życie stroniłam od pożyczania. Boję się kredytów i chwilówek, bo można nieźle się zapętlić i narobić sobie długów, a odsetki same się przecież nie spłacą. Niejedna osoba przez takie historie zepsuła sobie życie. Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy mam nadzieję mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze – powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z Faktem.

Czytaj także