18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra...

Halinka z Kiepskich ukrywała dramat. Zdradza STRASZNĄ prawdę

16.11.2020  15:24
Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa dramat
Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa dramat Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Marzena Kipiel-Sztuka znana wszystkim Halinka z Kiepskich - ukrywała straszny dramat. Teraz aktorka zdradza swoim fanom prawdę. Bardzo przykro słucha się takiego wyznania wielkiej gwiazdy Polsatu. 

Marzena Kipiel-Sztuka od lat bawi nas w hitowym serialu telewizji Polsat - Świat według Kiepskich. Niedawno nad produkcją zawisły czarne chmury. Po nagłej chorobie zmarł Dariusz Gnatowski, czyli filmowy Boczek z Kiepskich. Teraz wiele słyszy się również o złym stanie zdrowia Ryszarda Kotysa, czyli filmowego Mariana Paździocha.

Jak się okazuje, również Halinka z Kiepskich prywatnie nie trzyma się najlepiej. Aktorka, którą znamy z niesamowitego talentu komediowego, zmaga się z dramatycznymi okolicznościami losu. Przez bardzo długi czas się nie skarżyła, ale w końcu przyznała, że w całej sytuacji czuje: "Strach, bezradność, poczucie osamotnienia". Co takiego się stało?

Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa dramat

Jak wielu artystów, Marzena Kipiel-Sztuka w czasie pandemii koronawirusa straciła główne źródło utrzymania. Kiedy nie może grać - praktycznie nie ma za co żyć. Bieda zajrzała jej w oczy tak mocno, że artystka robi, co może - by chociaż najbliższe tygodnie jakoś zabezpieczyć. 

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć

- zwierzyła się Marzena Kipiel-Sztuka gazecie "Twoje Imperium".

Aktorka wie, że pieniędzy na życie starczy jej tylko do końca listopada. Potem pozostaje niepewność losu. Lęk nas nie dziwi, gdyż ten Marzeny nigdy nie oszczędzał. Chociaż zawodowo kobieta gra w komedii, jej życie przypominało raczej dramat. Pierwsze małżeństwo zakończyła rozwodem, a potem straciła aż dwóch mężów. Po jednej z tych śmierci popadła w depresję i miała problemy z alkoholem. Mimo to stara się zawsze być dobrym człowiekiem i nie traci wiary w życzliwość.

Uważam bowiem, że w dzisiejszych czasach życzliwość, serdeczność i otwarte serce są po prostu niezbędne

- mówiła aktorka.

Trzymamy kciuki, by jak najszybciej stanęła na nogi i wyszła ze swoich problemów. 

Czytaj także