18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważne?

Znana dziennikarka porzuca TVP. "Zawsze można zacząć od nowa"

16.02.2021  14:42
Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Marzena Rogalska odchodzi z TVP Fot: VIPHOTO/East News

Marzena Rogalska była w TVP jedną z najbardziej znanych twarzy. Teraz dziennikarka porzuca szeregi Telewizji Polskiej po 12 latach tam spędzonych. To będzie się wiązało z dużym kryzysem wizerunkowym stacji?

Marzena Rogalska była w TVP jedną z bardziej znanych twarzy od wielu lat. Prowadziła niezwykle popularne programy, które widzowie uwielbiali. Teraz Polską wstrząsnęła wieść o jej odejściu - dłużej na antenie Telewizji Polskiej jej nie spotkamy.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Niedawno TVP wyemitowało zwiastun powstania kanału TVP Kobieta. Momentalnie zarzucono stacji uprzedmiotawianie roli kobiety w cukierkowym stylu. Wśród gwiazd, które wystąpiły w zwiastunie, znalazła się też Marzena Rogalska. Ona sama mówi jednak, że materiał nagrywany był już dawno.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej

- zaczęła swój wpis.

Dziennikarka zaznaczyła jednocześnie, że decyzja ta nie jest tożsama z jej zupełnym zniknięciem z mediów. Na razie jednak nie wiadomo, gdzie ponownie zobaczymy Marzenę Rogalską. Wszystko jeszcze przed nią.

P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu "Zacznij od nowa" okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa

- napisała na zakończenie dziennikarka.

Myślicie, że podjęła słuszną decyzję?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze