18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Transfer roku" do...

Rogalska odeszła z TVP, ale ma już nową pracę

Wojciech Kozicki
10.03.2021  16:22
Rogalska z TVP do TVN?
Rogalska z TVP do TVN? Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Marzena Rogalska odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Nie ma zamiaru jednak kultywować bezrobocia i nieróbstwa. Dała do zrozumienia, że ma nową pracę u konkurencji. Czy wkrótce zobaczymy ją w Dzień Dobry TVN?

Gdy Marzena Rogalska odeszła z TVP, cała Polska wstrzymała oddech. Jak Polacy będą żyć bez tej charyzmatycznej gwiazdy programu „Pytanie na śniadanie”? Spędzali z nią poranki w TVP od 12 lat! Jak zwraca uwagę Super Express, Rogalska najwyraźniej ma nową pracę w konkurencyjnej stacji.

Rogalska z TVP do TVN?

Dlaczego Marzena Rogalska chwali się znajomością z Ewą Drzyzgą? Czyżby szykował się transfer do TVN i Dzień Dobry TVN? Fani podejrzewają, że lada moment ta radosna nowina zostanie ogłoszona. W jednym z komentarzy Rogalska potwierdziła, że wkrótce zobaczymy ją u nowego pracodawcy. Zapowiedziała, że wkrótce rozweseli serducho w jakiejś innej telewizji”. Super Express już pisze, że zapowiada się „transfer roku”.

Jeśli Rogalska pójdzie do stacji TVN, to tak jakby wróciła do domu. Onet.pl przypomina, że była związana kiedyś z TVN Style, gdzie prowadziła "Miasto kobiet", m.in. z Beatą Sadowską i Joanną Horodyńską, a później z Pauliną Młynarską.

Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie - usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami – napisała Rogalska na Facebooku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej