18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy Allan już rozmawiał z kosmitami?

Górniak ujawnia dlaczego syn nie przystąpi do matury

Wojciech Kozicki
29.04.2021  13:23
Syn Górniak bez matury. Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne
Syn Górniak bez matury. Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne Fot: VIPHOTO/East News

Matura 2021 i pisemny egzamin z języka polskiego już w maju, termin zbliża się nieubłaganie. Wiecie dlaczego syn Edyty Górniak Allan nie stresuje się wcale egzaminem dojrzałości? Bo wcale nie będzie go zdawał. Astralno-mistyczna matka ujawniła powód swojej decyzji.

Edyta Górniak  skończyła edukację na trzeciej klasie technikum pszczelarskiego, więc nie ma nic przeciwko, by jen syn Allan również miał luźne podejście do edukacji. Jak ujawnia Pudelek, w tym roku potomek diwy nie będzie nawet podchodził do egzaminów maturalnych, aby się nie stresować.

Syn Edyty Górniak bez matury. Dlaczego nie zda egzaminów?

Allan kończy w tym roku klasę mundurową Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Tymczasem Pudelek skontaktował się z bliską osobą Edyty Górniak i dowiedział się, że syn wokalistki zbyt stresuje się pandemią i lekcjami online, by przygotować się do matury.

Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat. W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas. Na jego decyzję wpłynęła też pandemia. Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować- ujawnia informator Pudelka.

Edyta Górniak podobno powiedziała synowi, że nie ma problemu z tym, że poczeka z egzaminem dojrzałości jeszcze rok. Uważa go za nastolatka ambitnego i odpowiedzialnego, więc pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje.

Jak widać na przykładzie Edyty Górniak, wyższe wykształcenie nie jest potrzebne, by posiadać ogromną wiedzą o oczyszczaniu duszy oraz by rozmawiać z kosmitami.

Czytaj także
Przeczytaj więcej