18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedawkował własną rewolucję?

Kolonko oszalał? Zagiął czasoprzestrzeń w punkcie Nemezis

23.10.2019  09:02
Kolonko przedawkował rewolucję? Nowe filmy i szokujące teorie
Kolonko przedawkował rewolucję? Nowe filmy i szokujące teorie Fot: YouTube

Mariusz Max Kolonko, niegdyś popularny dziennikarz, prawie został politykiem. Jego KWW Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko nie zebrał jednak wymaganych podpisów i nie wziął udziału w wyborach. Czy były lider swojego własnego ugrupowania przedawkował Revolution?

Mariusz Max Kolonko dalej odlatuje na platformie YouTube, ale część materiałów publikuje już na stronie internetowej, która wymaga płatnej subskrypcji, by uzyskać dostęp do zawartości. Nie zapobiegło to jednak przed wyciekiem dziwnych treści, a niektórzy internauci podejrzewają, że coś jest nie tak z głową internetowego guru. Czyżby Zbigniew Stonoga miał konkurencję?

Kolonko poległ w wyborach, a "operacja żniwa" okazała się porażką. W nowym filmie wyjaśnił jednak dlaczego po sukcesie Revolution jest atakowany. Opowieść Grzegorza Brauna o „Gwiezdnych Wojnach”, to przy tym małe piwo. YouTuber oświadczył, że zagiął czasoprzestrzeń „tak bardzo, że się przełączyła i pękła w punkcie Nemezis”. Dokonało się przerzucenie sił negatywnych na pozytywne i tak zrodził się hejt.

Internauci donoszą również, że w jednym z filmów porównał się do Jezusa. Uparcie twierdzi też, że "wszyscy się nas boją" i zapowiada rewolucję, a swoich zwolenników nazywa braćmi i siostrami. Zapewnia też, że gdyby chciał, to "ustawiłby wszystko na szachownicy" i bez problemu wygrałby wybory prezydenckie.

Czy zaczyna tworzyć się sekta z natchnionym liderem?

Kolonko budzi coraz więcej kontrowersji. Najwyraźniej polityka to dla niego za mało i postanowił zostać komikiem. Wywołał burzę w internecie, gdy opowiedział „żart” jak zapłodnić krowę. Koń by się uśmiał...

Czytaj także
Przeczytaj więcej