18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zawiodły polskie gwiazdy"

Mecz Polska-Hiszpania to będzie rzeź?! Hiszpanie już się z nas śmieją

15.06.2021  16:40
Mecz Polska-Hiszpania
Mecz Polska-Hiszpania Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mecz Polska-Hiszpania zbliża się wielkimi krokami. Po ostatniej porażce ze Słowacją niewielu polskich kibiców wierzy w sukces. Pełni nadziei są za to Hiszpanie. Ich media krytycznie odnoszą się zwłaszcza do polskich gwiazd footballu, które znajdują się w naszej reprezentacji.

Mecz Polska-Słowacja, który był jednocześnie najprostszym do wygrania spotkaniem w naszej grupie na Euro2020, został przegrany. Polscy kibice są załamani, tym bardziej że teraz zmierzymy się z reprezentacją Hiszpanii grającą piękny football.

Media hiszpańskie dla równowagi są pełne radości i nadziei przed naszym spotkaniem. Dziennikarze sportowi oglądali mecz Polska-Słowacja i nie mają wątpliwości, że piłkarze ich reprezentacji z nami wygrają. Ocenili nawet, co zawiodło w Polskim zespole, że mamy obecnie taki, a nie inny wynik.

Mecz Polska-Hiszpania to będzie rzeź?!

Dziennikarze z Hiszpanii wskazują, że Polska nie tylko straciła trzy punkty, ale również formę swoich czołowych piłkarzy, a największe gwiazdy zespołu zawiodły - to na ich barkach bowiem spoczywa największa odpowiedzialność. Jednocześnie Hiszpanie współczują polskim kibicom i wskazują, że mogą oni czuć wielki niedosyt. 

Dzienniki "Marca" i "As" nie omieszkały pominąć faktu, że już w 18 minucie poniedziałkowego spotkania ze Słowacją Wojciech Szczęsny stał się pierwszym bramkarzem turnieju, który zdobył gola samobójczego. W drugiej połowie natomiast Grzegorz Krychowiak został pierwszym zawodnikiem, który otrzymał czerwoną kartkę.

Hiszpańskie media zwróciły również uwagę na słabą postawę Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej drużyny, który miał ją poprowadzić do zwycięstwa jako najlepszy piłkarz świata i najskuteczniejszy gracz Bundesligi.

Robert Lewandowski też wczoraj stał się pierwszym najczęściej strzelającym na bramkę rywala graczem turnieju. Niestety, żaden z jego pięciu strzałów nie trafił do celu

- wspominają dziennikarze hiszpańscy. 

Dla naszych przyszłych rywali występ na meczu ze Słowacją stał się "całkowitą klęską". Tak samo oceniono debiut Portugalczyka Paulo Sousy w roli selekcjonera naszej reprezentacji. Macie nadzieję, że Polscy wyjdą z tej grupy?