18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wielka feta?

DWA RAZY PRZEWIDZIAŁ WYNIKI MECZÓW! Dziś wieszczy Polakom sukces!

23.06.2021  13:40
Mecz Polska-Szwecja. Będzie zwycięstwo?
Mecz Polska-Szwecja. Będzie zwycięstwo? Fot: JOSE MANUEL VIDAL/AFP/East News

Polacy szykują się do decydującego starcia - o godzinie 18.00 mecz Polska:Szwecja. Kto zwycięży? Jest jeden polityk, który niczym jasnowidz przewiduje poprawnie wszystkie wyniki. Właśnie ogłosił, że dziś zwyciężymy!

Już za chwilę Polska zmierzy się ze Szwecją w meczu o wszystko – to od niego zależy, czy wyjdziemy z grupy, czy z turnieju. Aby grać dalej, potrzebujemy zwycięstwa. Każdy inny wynik to dla polskiej reprezentacji pożegnanie się z Euro2020.

Wielu śmiałków próbuje przed meczami odgadywać ich wyniki, niektórzy nawet obstawiają, licząc na sowite wygrane. Jedną z osób, które starają się odgadnąć, jaki los czeka polskich piłkarzy, jest lider Lewicy Włodzimierz Czarzasty. I trzeba przyznać, że polityk jest istnym jasnowidzem!

Polska pokona Szwecję?

Polscy politycy w różny sposób podchodzą do środowego meczu. Jedni po prostu kibicują, inni – jak Krystyna Pawłowicz – zaczynają przejawiać szaleństwo. Była posłanka PiS zaczęła wygarniać Szwedom Potop Szwecki i żąda od nich zrabowanych dóbr… To jednak ona. Włodzimierz Czarzasty woli czary.

Tuż przed meczem ze Słowacją mówił, że niestety przegramy 2:1 i co? I przegraliśmy dokładnie takim wynikiem. Później przewidział brawurowy remis 1:1 z Hiszpanią. Dziś wiedziony dobrym przeczuciem oznajmia: wygramy!

To polega na tym, że na piłce nożnej się nie znam. W związku z tym, jeżeli się człowiek na czymś nie zna, a mój tata kiedyś mówił zawsze: "nie wiesz jak robić, zacznij robić", więc zacząłem obstawiać wyniki. I nagle 2:1 dla Słowacji... bach, 1:1... bach

– zdradził swój sposób Włodzimierz Czarzasty, w rozmowie z RMF.

Co ma dla nas na dzisiaj?

I teraz będzie 2:0 dla Polski. Zauważył pan, z jaką pewnością to powiedziałem? - wypalił do dziennikarza.

Oby miał rację!

Czytaj także
Przeczytaj więcej