18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odzyskała twarz po seksie z raperami

Szoking przemiana Linkiewicz! "Biczysko robione"

08.10.2021  08:20
Linkiewicz ma nową twarz. Musi się nią nacieszyć bo zaraz walka na Fame MMA 12
Linkiewicz ma nową twarz. Musi się nią nacieszyć bo zaraz walka na Fame MMA 12 Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News, Instagram/linkimaster

Marta Linkiewicz zaczęła karierę od zbliżenia z członkami zespołu Rae Sremmurd, potem wciągała narkotyki z penisa, by finalnie zmasakrować Esmeraldą Godlewską na Fame MMA. Okazuje się jednak, że czasy wulgarnej i wyuzdanej Linkimaster się skończyły niczym demokracja w Polsce. Zaprezentowała swoje nowe oblicze. Co za metamorfoza! Dziewczyna ekscesu zamienia się w kobietę sukcesu!

Marta Linkiewicz to postać stosunkowo znana w środowisku czarnoskórych raperów. Alkohol, seks, narkotyki, seks… to już przeszłość! Wzięła się ostro za treningi na FAME MMA, kupiła mieszkanie i próbuje być piękna. Właśnie odwiedziła salon piękności i pochwaliła się efektami przemiany na Instagramie. Jedyne co możemy powiedzieć to… o rety, fiu fiu!

Przemiana Linkiewicz. Czy jest piękna jak milion dolarów?

Nowa fryzura, piękny makijaż, powiększone usta. Takiej Linkiewicz jeszcze nie widzieliśmy, ale chcemy patrzeć. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to wpatrywanie się w zabójczego drapieżnika. Piękne są oczy tygrysa, ale nie wolno zapominać o jego pazurach.

Biczysko będzie robione – zapowiedziała Linkimaster przed metamorfozą.

Linkiewicz na Fame MMA 12. Z kim walka?

Czy ta piękna buźka zostanie jednak lada moment „przemeblowana”? Przypominamy, że Linkiewicz potwierdziła swoją walkę na Fame MMA 12. Jej rywalką będzie influencerka „Way of Blonde”. Niestety, na razie Linkimaster ujawniła, że ma skręcony staw i musi zrobić tygodniową przerwę w treningach. Trzymamy kciuki, by nie wypadła z formy i nie wróciła do hulaszczego trybu życia.

 Oczywiście, że przyjmuję to wyzwanie. Karolina jest dla mnie w tej chwili największym wyzwaniem. Jestem mocno... podniecona tą walką – wyznała niedawno Linkiewicz.

Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Odzyskała twarz po seksie z raperami
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Odzyskała twarz po seksie z raperami Fot: Instagram/Linkimaster
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Gdzie się podziała ta dziewczyna z autokaru?
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Gdzie się podziała ta dziewczyna z autokaru? Fot: Instagram/linkimaster
Ale przemiana Linkiewicz! Była dziewczyną ekscesu, jest kobietą sukcesu
Ale przemiana Linkiewicz! Była dziewczyną ekscesu, jest kobietą sukcesu Fot: Instagram/linkimaster
Czytaj także
Przeczytaj więcej