18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa nie wytrzyma?

Meghan i Harry wezmą rozwód? "We łzach"

Wojciech Kozicki
29.07.2022  18:23
Meghan Markle i książę Harry wezmą rozwód? Dziennikarz śledczy ujawnia
Meghan Markle i książę Harry wezmą rozwód? Dziennikarz śledczy ujawnia Fot: Rex Features/East News

Kolejne afery i skandale w rodzinie królewskiej! Królowa Elżbieta II tego nie wytrzyma? Najpierw ujawniono romanse i seks fetysze księcia Williama, a teraz pojawiły się plotki, że Meghan Markle i książę Harry wezmą rozwód, a ich małżeństwo skończy się dramatycznie.

Królowa Elżbieta II narzeka na coraz słabsze zdrowie, a jej wnuki dostarczają jej kolejnych afer i skandali. Właśnie dowiedzieliśmy się, że książę William zdradzał Kate Middleton, bo nie chciała spełniać jego dzikich seksualnych potrzeb. Na tym jednak nie koniec, bo były dziennika BBC zapowiada, że małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry’ego dobiega końca i szykują się na rozwód we łzach.

Meghan Markle i książę Harry wezmą rozwód? Afera w rodzinie królewskiej!

Dziennikarz śledczy Tom Bower w książce "Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów" ujawnia mroczne sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej i rodu Windsorów. Ujawnił, że doradczyni królowej Elżbiety II ostrzegała, iż małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle "skończy się łzami". Chodzi konkretnie o Lady Susan Hussey, która miała odwiedzać Meghan Markle przed ślubem i udzielać jej porad. Podobno książna nie mogła zniesć tego, że rodzina królewska mogłaby sterować jej życiem i zmuszać do czegokolwiek.

Bower rozpętał już niejedną ferę. Zajmuje się pisaniem nieautoryzowanych biografii potentatów biznesowych i właścicieli znanych gazet.

Co ciekawe, Samantha Markle, czyli przyrodnia siostra Meghan Markle, na łamach portalu TMZ wróżyła jej rozwód już w 2021 roku. Powodem rozwodu ma podobno być manipulacja i nieuczciwość amerykańskiej aktorki wobec syna księżnej Diany.

Lady Susan Hussey to brytyjska szlachcianka i długoletnia doradczyni królowej Elżbiety II, która towarzyszy jej nieprzerwanie od lat 60. Według informacji zawartych w najnowszej nieautoryzowanej biografii rodziny królewskiej miała ona dokonać ponurej przepowiedni podczas lunchu z dyrektorami teatrów, kilka tygodni przed tym, jak książę Harry i Meghan Markle pobrali się w maju 2018 roku – podaje Pudelek.