18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwne słowa

Meghan zdradza, jak Harry naprawdę zareagował na śmierć królowej

20.10.2022  21:08
Meghan Markle ujawnia, jak Harry zareagował na wieść o śmierci babci
Meghan Markle ujawnia, jak Harry zareagował na wieść o śmierci babci Fot: Variety/Ferrari Press/East News, HANNAH MCKAY/AFP/East News

Meghan Markle udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu „Variety”. Opowiedziała tam m.in. o okresie tuż po śmierci królowej Elżbiety II i o tym, co książę Harry powiedział, gdy usłyszał tę wieść.

Meghan Markle nie może poszczycić się szczególnie wielką popularnością w Wielkiej Brytanii. To ją obwinia się za to, że książę Harry opuścił Anglię i zrezygnował z dworskich obowiązków. W swoim ostatnim wywiadzie, udzielonym magazynowi „Variety”, Meghan opowiedziała o chwilach, które nastąpiły tuż po śmierci królowej Elżbiety II.

Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam być z mężem i wspierać go w tym szczególnym czasie. Jego babcia pozostawiła po sobie piękną spuściznę, w tak wielu wymiarach. Szczególnie jeśli chodzi o kobiece przywództwo, była najjaśniejszym przykładem tego, jak może ono wyglądać. Czuję głęboką wdzięczność, że mogłam ją poznać i spędzać z nią czas

- powiedziała Meghan Markle.

Jak zareagował książę Harry na śmierć babci?

W szczerym wywiadzie Meghan wspominała królową Elżbietę. Powiedziała, że podczas pierwszego wspólnego wydarzenia z rodziną królewską czuła się wyjątkowa. „Nadal czuję dumę z tego, że miałam miłą i ciepłą relację z matriarchą rodziny”, powiedziała Meghan.

Meghan Markle zdradziła też, co Harry powiedział, gdy usłyszał wieść o śmierci swojej babci, królowej Elżbiety II. Jego słowa były zdawkowe i mało osobiste.

To był trudny czas, ale mój mąż, wieczny optymista, stwierdził: „Teraz połączyła się ze swoim mężem”

- wyjawiła Meghan.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje