18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwsza dama na ostro

Żona prezydenta NAGO! Wyciekły zdjęcia!

Wojciech Kozicki
21.03.2021  09:53
Melania Trump nago. Cardi B opublikowała zdjęcia
Melania Trump nago. Cardi B opublikowała zdjęcia Fot: Andrea Hanks/Polaris Images/East News

Melania Trump nago na Twitterze. Zdjęcia żony Donalda Trumpa sprzed lat, gdy jeszcze pracowała jako modelka, znowu rozgrzały internet do czerwoności. Gwiazda muzyki Cardi B opublikowała kontrowersyjne fotki na swoim twitterowym profilu.

Melania Trump nago dostępna dla wszystkich. Kontrowersyjna raperka Cardi B wdała się w internetowe udry z konserwatywną komentatorką Candance Owens. Oskarżyła gwiazdę muzyki, że jej wyuzdane występy na żywo to upadek wartości moralnych, moralna korozja i osłabianie społeczeństwa. Ta w odpowiedzi stwierdziła, że inspirowała się żoną Donalda Trumpa.

Melania Trump nago. Cardi B opublikowała zdjęcia

Cardi B opublikowała nagie zdjęcia Melanii Trump, które  zostały wykonane w 1996 roku dla jednego z francuskich magazynów i wypłynęły w trakcie kampanii prezydenckiej jej męża w 2016 roku. Dodała, że mężczyźni traktują kobiety, tak jak one pozwalają się traktować.

Cardi B dodała, że nie chciała obrazić żony Trumpa, a wręcz uważa ją za swoją idolkę. Imponuje jej jak można zaakceptować własną seksualność, pokazywać swoje nagie ciało, a jednocześnie być pierwszą damą.

Posypały się oczywiście skargi i zgłoszenia, by Twitter usunął roznegliżowaną Melanię Trump. Administratorzy uznali jednak, że jej gorąca fotka nie narusza standardów społeczności.

Melania Trump, czyli niegdyś Melanija Knavs, pochodzi ze Słowenii. Urodziła się 26 kwietnia 1970 roku w Sevnicy.  Ślub z Trumpem wzięła w 2015 roku. W Lublanie skończyła Średnią Szkołę Projektowania i Fotografii. Studiowała zaś na Uniwersytecie Lublańskim na wydziale projektowania, ale nie zakończyła edukacji dyplomem, postawiła na karierę modelki. 

Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak “Vogue” i “Harper’s Bazar”. W 2000 wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla brytyjskiej edycji magazynu “GQ”, która odbyła się na pokładzie prywatnego odrzutowca należącego do Donalda Trumpa.