18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Luksusowa limuzyna

Mercedes Krawczyka sprzedany! Muzyk jeździł nim na koncerty

Bartłomiej Ciepielewski
05.05.2021  11:36
Koncertowy bus Krawczyka został sprzedany
Koncertowy bus Krawczyka został sprzedany Fot: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Kilka tygodni przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął decyzję o sprzedaży swojego koncertowego busa. Mercedes Sprinter 519 znalazł właśnie nowego właściciela. Cena, jaką zapłacono za auto, robi wrażenie.

Na początku marca Krzysztof Krawczyk podjął decyzję o sprzedaży swojego koncertowego busa, Mercedesa Sprintera 519. Jak ogłosił, powodem decyzji był pogarszający się stan zdrowia. Mimo to muzyk nie wykluczał powrotu na scenę po zakończeniu pandemii.

Sprzedano samochód Krzysztofa Krawczyka

Samochód czekał na nowego właściciela w wejherowskiej firmie Busecentrum, natomiast ogłoszenie o sprzedaży zamieszczono na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych. Luksusową limuzynę wyceniono na 199 tysięcy złotych.

Wysoka cena nie powinna dziwić, gdyż nie dość, że bus był własnością legendarnego muzyka, to wnętrze pojazdu przypominało drogi apartament.

Mercedes został przystosowany do wielogodzinnych podróży. W środku na zlecenie Krawczyka zamontowano wygodne, skórzane fotele, elektrycznie regulowane łóżko oraz barek i garderobę. Dodatkowo na wyposażeniu samochodu znalazł się 32-calowy telewizor i profesjonalne nagłośnienie wraz ze wzmacniaczem.

60420527585b5_p
merollu

Dodatkową pamiątkę po muzyku stanowi jego wizerunek umieszczony na jednej z szyb busa. Mercedes Sprinter Krzysztofa Krawczyka został wyprodukowany w 2012 roku. Pod maską skrywa 3-litrowy silnik diesla o mocy 190 KM. Auto przez 8 lat nakręciło ponad 190 tys. km przebiegu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej