18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To będzie szok dla niektórych Polaków

Męsko-męska para w Tańcu z Gwiazdami! TO ON ZATAŃCZY Z JELONKIEM

29.07.2022  12:12
Kto zatańczy z Jackiem Jelonkiem w Tańcu z gwiazdami?
Kto zatańczy z Jackiem Jelonkiem w Tańcu z gwiazdami? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER, taniec z gwiazdami/Instagram

Konserwatywna część fanów "tańca z gwiazdami" zacznie klepać różaniec za Polsat lub się z telewizją pożegna? W nowym "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi męsko-męska para! Już wiadomo, kto zatańczy z Jackiem Jelonkiem.

Tego jeszcze w polskim "Tańcu z Gwiazdami" nie było. Ba, coś takiego nie wydarzyło się jeszcze chyba w żadnym rozrywkowym show największych polskich telewizji. W najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi para jednopłciowa.

Jako że żyjemy w Polsce, a Polska to naród raczej homofobiczny, zaś nienawiść do mniejszości seksualnych uparcie podsycana jest przez władzę i kościół, informacja o męsko-męskiej parze w znanym show może mocno szokować społeczeństwo. Zszokowała nawet samych tancerzy, do tego stopnia, że choć niby są postępowi i otwarci, to żaden nie chciał wystąpić w duecie z Jackiem Jelonkiem.

Jednopłciowa para w "Tańcu z Gwiazdami"

To właśnie Jelonek, znany głównie z programu "Prince Charming" transmitowanego w Player.pl, ma być "gwiazdą" w tym duecie. Mężczyzna już od pierwszego sierpnia, gdy wystartuje nowa edycja, będzie walczył w "Tańcu z Gwiazdami" o kryształową kulę.

Długo nie było jednak wiadomo, kto zatańczy z nim w parze, bo i nikt nie chciał się tego podjąć. Produkcja musiała więc ściągnąć tancerza zza granicy. Co ciekawe, udało im się znaleźć mężczyznę o całkiem polskim nazwisku...

To on zatańczy z Jackiem Jelonkiem

I tak w nowym "Tańcu z Gwiazdami" pierwszą jednopłciową parę stworzą Jacek Jelonek i uznany tancerz Michael Danilczuk. Michael jest docenianym w Wielkiej Brytanii tancerzem, wręcz gwiazdą. Sławę zdobył m.in. dzięki udziale i wygranej w popularnym tanecznym show "The Greatest Dancer". Co ważne - nazwisko nie jest mylące! Michael pochodzi z Polski!

Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęły się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami, BBC Strictly Come Dancing, a nawet występował przed królową Anglii

- czytamy na Instagramie "Tańca z Gwiazdami".

Życzycie jackowi i Michaelowi sukcesu? My trzymamy kciuki!