18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chłopaki z COVID-19 nie płaczą!

Michał Milowicz ma koronawirusa. Dzielnie walczy!

Wojciech Kozicki
24.10.2020  09:28
Michał Milowicz chory - czy wirus skuma jego kocie ruchy?
Michał Milowicz chory - czy wirus skuma jego kocie ruchy? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kolejne polskie gwiazdy zakażone COVID-19! Tym razem potwierdzono, że koronawirusa ma aktor Michał Milowicz. Znany z filmu „Chłopaki nie płaczą” jako Bolec, potwierdził, że ma objawy SARS-CoV-2 i nie jest lekko!

Niestety, takie jest życie, że wszystko się może zdarzyć! Michał Milowicz ma koronawirusa! Aktor, który zagrał w filmach „Chłopaki nie płaczą”, „Sztos”, Młode wilki” i „Poranek Kojota”, potwierdził, że jest zakażony COVID-19. Przebieg choroby nie jest u niego łagodny.

Michał Milowicz ma koronawirusa - chce być jak Thor

Reżyser filmu „Futro z Misia” poinformował swoich fanów na Instagramie, że chociaż humor mu dopisuje, to czuje się kiepsko, a koronawirus przykuł go do łóżka. Zaapelował do Polaków, aby nie bagatelizowali ostrzeżeń i życzy wszystkim zdrowia.

Niczym Thor ostatnio budowałem swoją tężyznę i wytrzymałość trenując dwa razy dziennie i to nie żart, jednak pomimo wytrzymałości i odporności, której nabrałem i mnie Covid-19 nie ominął, dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik z laboratorium – napisał Michał Milowicz na Instagramie.

Milowicz wyznał, że już trzecią dobę „zastyga w domu”. Ma takie objawy COVID-19 jak silne bóle pleców. Narzeka też na liczne „dyskomforty i niedogodności”.

Panie Michale, proszę się nie mazać, chłopaki nie płaczą! Proszę puścić sobie na pocieszenie kilka fajnych płyt, na pewno ma pan w samochodzie jakąś fajną składankę. A może jakiś fajny film, np. o facecie w łódce?

Coco jambo i do  przodu!

Czytaj także
Przeczytaj więcej