18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Michał Piróg ujawnił, co mu dolega. Lekarze podejrzewali udar

Bartłomiej Ciepielewski
27.07.2021  16:05
Michał Piróg opuścił szpital
Michał Piróg opuścił szpital Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ / EAST NEWS

Michał Piróg w weekend trafił do szpitala. Gwiazdor TVN w najnowszym wywiadzie przekazał fanom szczegółowe informacje dotyczące zdrowia. Lekarze podejrzewali u niego udar.

Michał Piróg od lat zmaga się z rozmaitymi kłopotami zdrowotnymi. Celebryta informował już o chorym kręgosłupie, anafilaksji, przewlekłym zapaleniu jelit, a nawet COVID-19. Ostatnio do listy dołączyła tajemnicza choroba, z której zdiagnozowaniem nie mogli sobie poradzić nawet lekarze. Gwiazdor TVN opublikował w weekend niepokojący wpis, w którym poinformował, że trafił do szpitala na obserwację.

Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki, co mi jest - napisał pod fotografią.

Pod zdjęciem jurora "Top Model" pojawiło się mnóstwo komentarzy zmartwionych fanów, którzy życzyli mu powrotu do zdrowia oraz dopytywali o szczegóły jego problemów zdrowotnych.

Michał Piróg opuścił szpital

Tancerz w końcu przerwał milczenie i w rozmowie z portalem plejada.pl ujawnił szczegóły choroby. Jak przyznał, udało mu się już opuścić szpital, lecz przez najbliższy czas jego sprawność będzie ograniczona z powodu przykurczu w ręce. Powrót do zdrowia mają zapewnić zabiegi rehabilitacyjne.

Lekarze podejrzewali udar, ale na szczęście nie był to udar, tylko jakieś neurologiczne obwodowe schorzenie. Jestem w trakcie badań, szukają. Mam niedowład części ciała - przekazał celebryta.

Piróg we wpisie skrytykował także rząd, zarzucając politykom zaniedbywanie polskiej służby zdrowia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej