18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące wieści

Michał Piróg wylądował w szpitalu. Lekarze załamują ręce

26.07.2021  15:19
Michał Piróg znów choruje?
Michał Piróg znów choruje? Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ / EAST NEWS

Michał Piróg w weekend trafił do szpitala. Gwiazdor TVN podzielił się niepokojącymi informacjami na Instagramie. Jak przyznaje, od dłuższego czasu zmaga się z kłopotami zdrowotnymi.

Michał Piróg mimo dość młodego wieku zmaga się z wieloma kłopotami zdrowotnymi. Celebryta od lat narzeka na chory kręgosłup, dodatkowo zmaga się z anafilaksją, a ostatnio chorował na COVID-19.

Michał Piróg w szpitalu

Niestety, prezenter TVN krótko nacieszył się spokojem, gdyż w niedzielę ponownie trafił do szpitala. Na profilu instagramowym Piroga pojawiło się selfie z niepokojącym komentarzem: "Było sobie życie".

Kilka godzin później prowadzący "Top Model" dodał zdjęcie, na którym widać szpitalną salę. Fotografii tym razem towarzyszył nieco dłuższy opis, z którego wynika, że przyczyny jego pogorszonego samopoczucia nie są znane. Nad rozwiązaniem tej "zagadki" pracują warszawscy lekarze, lecz jak na razie nie wiedzą jak pomóc schorowanemu celebrycie.

Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian… Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia - napisał gwiazdor na Instagramie.

Ostatni wpis Piroga zaniepokoił fanów. Mimo że tancerz wygląda zaskakująco dobrze, to tajemnicze kłopoty zdrowotne rozbudziły wyobraźnię internautów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej