18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspaniała informacja!

Piróg zaszczepiony na COVID-19. Zrobił to mimo ciężkiej choroby

Bartłomiej Ciepielewski
22.04.2021  15:23
Michał Piróg choruje na anafilaksję
Michał Piróg choruje na anafilaksję Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/ EAST NEWS

Michał Piróg poinformował o zaszczepieniu się przeciw COVID-19. Znany prezenter od lat zmaga się z poważną chorobą, przez co przyjęcie preparatu wiązało się z większym ryzykiem wystąpienia powikłań.

Prezenter "Top Model" podzielił się świetną informacją. Po miesiącach wyczekiwania udało mu się zaszczepić przeciw COVID-19. Jak przyznał, nie bał się całej procedury, gdyż podróżując po egzotycznych krajach, bardzo często przyjmował szczepionki.

Noc przespana spokojnie, objawów niepożądanych - brak. Daję ten post, bo wiem, jak wiele osób się obawia szczepienia, jak duży stres temu towarzyszy. Było to odczuwalne w kolejce u niektórych osób, co mnie osobiście nie dziwi - poinformował tancerz.

Piróg zapewnia fanów, że szczepienie nie jest niczym strasznym, a on z niecierpliwością czeka już na drugą dawkę preparatu.

Michał Piróg zmaga się z poważną chorobą

Gwiazdor TVN zdradził, że w jego przypadku szczepienie wiązało się ze zwiększonym ryzykiem.

Jestem pacjentem z anafilaksją i początkowo nikt nie wiedział co zrobić, w związku ze szczepieniem, z takimi gagatkami jak my - przyznał celebryta.

Michał Piróg choruje na anafilaksję. Jest to nadwrażliwość alergiczna, która w skrajnych przypadkach kończy się wstrząsem anafilaktycznym. Gwiazdor przyznał, że ryzyko i tak było mniejsze niż przy zażywaniu leków na odchudzanie lub innych specyfików kupowanych przez Internet.