18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cieszy się niezmiernie

Michał Szpak świętuje narodziny dziecka. W sieci zawrzało

25.10.2019  08:01
Michał Szpak świętuje narodziny dziecka. W sieci zawrzało
Michał Szpak świętuje narodziny dziecka. W sieci zawrzało Fot: Instagram

Michał Szpak jest głęboko wzruszony. Jego rodzina właśnie się powiększyła i piosenkarz podzielił się tym wyjątkowym wydarzeniem ze swoimi fanami. 

Michał Szpak od lat odnosi niesamowite sukcesy zawodowe. Ostatnio pięknie zaczęło się układać również w jego życiu prywatnym. Rodzina wokalisty właśnie się powiększyła, a on świętuje to razem ze swoimi fanami.

Michał Szpak wita dziecko na świecie

Michał Szpak był za granicą kraju, kiedy to się zaczęło. Jego bratowa miała urodzić dziecko i szczęśliwy wujek robił wszystko, co w jego mocy, żeby dotrzeć na miejsce i powitać nowego członka rodziny z otwartymi ramionami.

Jego fani byli zachwyceni tym, że podzielił się z nimi tak wyjątkową informacją. Gratulacje spływały zewsząd, a sam Michał Szpak był niesamowicie radosny i zadowolony. Duma z brata dosłownie rozrywała mu serce. 

Siostrzenica Michała Szpaka - malutka Gaja - ma wyjątkowe szczęście. Urodziła się w kochającej rodzinie, dla której jest teraz oczkiem w głowie. Planeta również życzy zdrowia i wita na świecie.