18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezła kiecka!

Michał Szpak w sukience atakuje Polskę. Jest jak Conchita Wurst?

Wojciech Kozicki
03.06.2020  13:02
Michał Szpak walczy o wolność LGBT w kiecce
Michał Szpak walczy o wolność LGBT w kiecce Fot: TRICOLORS/East News

Michał Szpak podobno śpiewa. Bardziej jest jednak znany z tego, że jest jaki jest. Nadszedł czas, by wnieść kontrowersyjne stroje i stylizacje na wyższy poziom szoku. Krytykując Polskę za homofobię, cyka sobie fotki w sukni. Czy chce być jak Conchita Wurst?

Michał Szpak znowu wspiera mniejszości seksualne w Polsce. W tym celu wraz z Barbarą Wrońską nagrał nowy utwór „Zanim”. Przy okazji zaprezentował się w długiej białej sukni i z psem. Czy połączenie męskości z damskimi dodatkami nasuwa skojarzenia z pewną „śpiewającą kiełbasą” z Austrii?

Michał Szpak śpiewa dla LGBT

Utwór „Zanim” trafi na składankę Music 4 Queers & Queens, którą tworzą Kayah i Parada Równości. Ma to być forma wsparcia dla społeczności LGBT w Polsce.

Barbara Wrońska uważa, że „Zanim” jest formą parady równości. Nie ukrywa, że wybrała Michała Szpaka na członka duetu, bo często pada on ofiarą dyskryminacji i hejtu.

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności – Szpak skomentował piosenkę.

Barbara Wrońska feat. Michał Szpak - Zanim (Official Video)

 

logo Tu się dzieje