18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kłopoty gwiazdy

Pilne! Michał W. usłyszał ZARZUTY. Może trafić DO WIĘZIENIA

19.10.2021  12:45
Michał W. z zarzutami
Michał W. z zarzutami Fot: Pawel Wodzynski/East News

Znany piosenkarz Michał W. usłyszał poważne zarzuty. Wszystko wskazuje na to, że w obecnej sytuacji może nawet trafić do więzienia. Te problemy jeszcze długo będą dawały mu się we znaki.

Znany piosenkarz i lider zespołu "Ich Troje" Michał W. usłyszał zarzuty w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga. Chodzi o wyłudzenie pożyczki ze SKOK-u w Wołominie na kwotę 2,8 miliona złotych. W sprawie pojawia się też jedna z jego byłych żon.

Wielomilionowe wyłudzenie pożyczki miało się powieść dzięki znacznemu zawyżeniu faktycznych dochodów piosenkarza. Aktualnie Michałowi W. grozi nawet 10 lat więzienia. Informacje, o których jako pierwszy informował "Super Express" aktualnie potwierdza PAP.

Michał W. usłyszał zarzuty

Michał W. nie spłacał podobno swoich zobowiązań. Na dzień 30 września 2019 r. miał niespłaconą kwotę kredytu wraz z odsetkami – 2,5 mln zł. Wielu osobom może się zakręcić w głowie na sam widok takiej kwoty.

Zarzut dotyczy doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie w kwocie 2 800 000 zł

– mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

Co więcej, w śledztwie przewija się jedna z jego byłych żon. Anna W. miała poręczyć ówczesnemu mężowi ów nieszczęsny kredyt. Teraz na nią również mogą spać konsekwencje jego późniejszych czynów.

W celu uzyskania pożyczki podejrzany przedłożył nierzetelne pisemne oświadczenie o swoich dochodach, które znacznie zawyżył, a także podał nierzetelne dane dotyczące dochodów poręczyciela

- tłumaczy rzecznik. 

Myślicie, że uda mu się uniknąć kary więzienia?

Czytaj także
Przeczytaj więcej