18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróciła stara wokalistka

Wiśniewski nagrał cover hitu Ich Troje. Seks, alkohol i charczenie

Wojciech Kozicki
02.01.2020  20:05
Wiśniewski i Majkowska znowu razem - Ich Troje wróci na szczyt?
Wiśniewski i Majkowska znowu razem - Ich Troje wróci na szczyt? Fot: ARTUR BARBAROWSKI/East News/Agencja SE

Michał Wiśniewski to ostatnio magnes na kłopoty. Alkohol, bankructwo, przehulane 35 milionów złotych, rozwód z Dominiką Tajner, nowy romans… czy chce odbić się od dna wracając z Ich Troje na szczyt?

Michał Wiśniewski najwyraźniej marzy, żeby zespół Ich Troje znów był sławny jak za czasów "Powiedz". Jurny wokalista nagrał nową wersję piosenki Ich Troje „Wypijmy za to” z płyty „Ad.4”.  Hit sprzed lat w nowej wersji zbiera pozytywne komentarze fanów, którzy są zachwyceni, że wystąpiła w nim Justyna Majkowska. Czerwonowłosy gwiazdor nagrał z nią nawet specjalny teledysk.

Doszło do tego, że Michał Wiśniewski sam wykonuje covery własnych piosenek. Czy wkrótce doczekamy się nowych wersji hitów "A wszystko to, bo ciebie kocham" i "Powiedz"?

Czy Justyna Majkowska wróci do Ich Troje? Jak podaje Party.pl, był to jedynie występ gościnny, a skład zespołu Ich Troje nie zmienia się i nadal są to Agata Buczkowska, Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa.

Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska wykonali cover Ich Troje "Wypijmy za to" - TELEDYSK WIDEO:

Ich Troje - "Wypijmy za to" - wersja oryginalna

logo Tu się dzieje