18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Wiśniewskiemu pandemia jest na rękę. "Byłem strasznie przepracowany"

20.03.2020  11:18
Wiśniewskiemu pandemia jest na rękę. "Byłem strasznie przepracowany"
Wiśniewskiemu pandemia jest na rękę. "Byłem strasznie przepracowany" Fot: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski postanowił zabrać głos w sprawie epidemii, z którą zmaga się teraz cała Polska. Piosenkarz nie mówił o lęku, przeciwnie. Jego zdanie na temat pandemii z pewnością niejednego zaskoczy. 

Michał Wiśniewski od lat pozostaje niezwykle kontrowersyjnym artystą. Wiele żon, niedawny rozwód - w jego życiu nie ma mowy o nudzie. Teraz, kiedy wszyscy boją się pandemii, on również prezentuje podejście dość mocno niecodzienne.

Michał Wiśniewski kontrowersyjnie o pandemii

Michał Wiśniewski na swój sposób cieszy się z obecnej sytuacji bowiem do tej pory był strasznie przemęczony. Nie rozumie również artystów, którzy narzekają na ciężką sytuację finansową z jaką będą musieli się zmagać po przejściu zarazy. Jak sam podkreśla - wie, jak to jest stracić miliony, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. 

Nie panikujmy! Wszystko się odrobinę przesunie. Oczywiście nie potrwa to dwa tygodnie, tylko myślę, że ze trzy miesiące, ale za to będziemy mogli powrócić do normalnego życia. Są osoby w gorszej sytuacji. Artyści potracili pieniądze? Ja coś o tym wiem, bo sam miałem miliony, a potraciłem wszystko. Dzisiaj uważam, że nie potrzeba nam pandemii, by być przygotowanym na takie sytuacje. Przecież w każdej chwili może nam się coś wydarzyć! My jako "Ich Troje" nie odwołujemy koncertów, my je przekładamy. Co się uciecze, to nie odwlecze

- stwierdził w rozmowie z Plejadą.

Jemu samemu pandemia w niczym nie wadzi.

Mieszkam na wsi, więc nie mam z nikim kontaktu. Żyję tak, jak na co dzień, tylko faktycznie nie wychodzę z domu. Korzystam z mojego hobby, jakim jest latanie na symulatorze, bo nigdy nie miałem na to czasu. W dodatku piszę teksty na nową płytę. Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany

- wyznaje optymistycznie Michał.

Mamy nadzieję, ze ma rację i faktycznie, wszystko minie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze