18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozpali fanów bardziej niż Węgiel?

Córka Wiśniewskiego nagrała teledysk. Podobna do ojca?

Wojciech Kozicki
24.01.2020  10:09
Vivienne Wiśniewska zagrozi Viki Gabor? Córka Michała idzie w ślady ojca
Vivienne Wiśniewska zagrozi Viki Gabor? Córka Michała idzie w ślady ojca Fot: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich dzieci. Jego córka Vivienne właśnie nagrała swój pierwszy teledysk i zanosi się na ogromny sukces. A może gwiazdor będzie czerwony ze złości, bo też marzy o takich piosenkach?

Roksana Węgiel i Viki Gabor szaleją na polskim rynku muzycznym jak dziki po lasach. Nastała moda na bardzo młode wokalistki i córka Michała Wiśniewskiego wyraźnie chce wykorzystać ten trend. 11-latka, którą charczący gwiazdor począł z Anną Świątczak, nagrała swój pierwszy teledysk. Będzie tak płodną artystką jak ojciec?

Czy Vivienne odziedziczyła talent po ojcu? Już w ubiegłym roku zadebiutowała utworem „Deszczyk” Teraz jej fani mogą podziwiać teledysk do piosenki „Nie straszne strachy”, do której tekst napisał Igor Jaszczuk. Wcześniej maczał palce w „Filiżance”. Za produkcję odpowiada sam Wiśnia.

Michał Wiśniewski najwyraźniej jest dumny z córki, bo jej teledysk promuje na swoim Facebooku i kanale na YouTube. A może Vivi dołączy kiedyś do Ich Troje? To byłaby chyba pierwsza wokalistka tego zespołu, która nie musiałaby się obawiać zalotów gwiazdora...

Córka Wiśniewskiego nagrała teledysk – „Nie straszne strachy”

logo Tu się dzieje