18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wow!

Michał Wiśniewski i nowy przełom w jego życiu. Czas gratulować?

11.08.2020  11:45
Michał Wiśniewski i nowy przełom w jego życiu. Czas gratulować?
Michał Wiśniewski i nowy przełom w jego życiu. Czas gratulować? Fot: Instagram/m_wiśniewski1972

Michał Wiśniewski stoi przed wyjątkową szansą na powrót do show-biznesu. Dawny idol wszystkich Polaków dostał absolutnie wyjątkową propozycję. Czyżby miała ona ponownie zaprowadzić go na szczyt?

Michał Wiśniewski ma aktualnie bardzo intensywny czas w swoim życiu. Niedługo po rozwodzie z Dominiką Tajner, ponownie wszedł w związek małżeński. Wielka rewolucja w życiu prywatnym pociągnęła za sobą rewolucję w życiu zawodowym.

Michał Wiśniewski dostał wyjątkową propozycję. Jak donosi "Super Express" między piosenkarzem a stacją telewizyjną trwają negocjację w sprawie obsadzenia go w roli prowadzącego program śniadaniowy.

Michał Wiśniewski w roli prowadzącego program śniadaniowy

Poza szansą na rozwój, lider Ich Troje oczekuje ogromnej sumy za swoją pracę, ale producenci nie są w stanie mu jej zapewnić. Superstacja, w której ów program byłby nadawany, próbuje się z nim jakoś dogadać. Aktualnie stacja proponuje 200 tysięcy złotych miesięcznie. 

Pojawiły się też pierwsze problemy natury organizacyjnej.

Wiśniewski miał pojawić się na zdjęciach próbnych i nie dotarł

- cytuje informatora "Super Express".

Myślicie, że ten pomysł faktycznie zostanie zrealizowany?

Przeczytaj więcej
Komentarze