18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra sprawa

Michał Wiśniewski jest ZAŁAMANY. Chodzi o stan zdrowia córki

08.06.2021  18:02
Michał Wiśniewski o córce
Michał Wiśniewski o córce Fot: Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski prowadzi intensywne życie rodzinne. Jako ojciec piątki dzieci ma wieczne radości, zmartwienia i smutki. Niestety, teraz nadeszły złe wieści o stanie zdrowia jednej z jego trzech córek.

Michał Wiśniewski robi wszystko, by jego rodzina była szczęśliwa mimo licznych rozwodów i zmian. Aktualnie najnowsza żona piosenkarza doczekała się z nim syna, ale para nie może się teraz wyłącznie cieszyć narodzinami potomka. Nadciągnęły bowiem złe wieści.

Michał Wiśniewski zmartwiony o córkę

Chodzi o stan zdrowia jednej z córek Michała Wiśniewskiego. Najstarsza z jego damskich pociech - Fabienne - córka Mandaryny złapała kontuzję. Zamiast cieszyć się nadchodzącym latem, dziewczyna będzie musiała leczyć swoje urazy - zmartwiony tata pokazał nawet jej zdjęcie. Jednocześnie może być dumny z tego, jak dobrze dogadują się jego dzieci, będące rodzeństwem przyrodnim.

Kontuzjowana po koncercie w Płocku Fabienne na wczorajszym wypadzie rodzinnym na kręgle opiekowała się bratem. Sama, z nieprzymuszonej woli. Love U daughter!

- napisał Michał Wiśniewski. 

Fani bardzo zmartwili się stanem zdrowia Fabienne i w komentarzach dopytywali, co jej się konkretnie stało. Niestety, Michał Wiśniewski pozostawił te pytania bez odpowiedzi, dlatego możemy jedynie życzyć dziewczynie zdrowia i mieć nadzieję, że to nic poważnego.

Czytaj także