18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pasowali do siebie"

Michał Wiśniewski na WIDEO z byłą żoną. Fani rozgrzani do czerwoności

Malwina Kossela
03.02.2020  08:06
Michał Wiśniewski na WIDEO z byłą żoną. Fani rozgrzani do czerwoności
Michał Wiśniewski na WIDEO z byłą żoną. Fani rozgrzani do czerwoności Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Michał Wiśniewski nagrał dla fanów wideo z jedną ze swoich licznych byłych żon. Zalała go fala entuzjastycznych komentarzy, namawiających do powrotu w ramiona dawnej ukochanej.

Michał Wiśniewski jest człowiekiem pełnym miłości. W jego życiu nie brakowało romantycznych relacji, które niestety na ogół kończyły się rozwodami. Piosenkarza to jednak nie zraża i wciąż szuka tej jedynej.

Po drodze pozostawia całkiem spore elementy rodzinnej układanki. Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci - syna i córkę urodziła mu Mandaryna, a dwie córeczki Ania Świątczak-Wiśniewska.

Michał Wiśniewski i jego była żona

To właśnie z tą drugą nagrał ostatnio wideo dla fanów. Gołym okiem widać, że piosenkarz może się pochwalić dobrymi relacjami ze swoimi byłymi partnerkami. Fani jednak dopatrują się jednak czegoś więcej.

Pod filmikiem, na którym widzimy Anię i Michała, pojawiło się wiele komentarzy, które miały nakłonić dawnych zakochanych do powrotu do siebie. 

Fajnie, że macie takie dobre relacje.

Nasza Świątczakowa. Nareszcie.

Powinniście do siebie wrócić! Koniecznie!

- pisali fani w licznych komentarzach.

Waszym zdaniem ta para faktycznie tak do siebie pasuje, czy macie inne preferencje względem wyboru życiowej partnerki dla Wiśniewskiego?

Czytaj także