18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Na razie cię pamiętam"

Wiśniewski o chorobie - straszna diagnoza. Spisał testament

Wojciech Kozicki
24.10.2022  16:23
Dramat w życiu Michała Wiśniewskiego. Spodziewa się kolejnych dzieci, ale grozi mu choroba Alzheimera.
Dramat w życiu Michała Wiśniewskiego. Spodziewa się kolejnych dzieci, ale grozi mu choroba Alzheimera. Fot: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski przeprowadził badania genetyczne. Okazało się, że jest obarczony dużym ryzykiem nieuleczalnej choroby. Lider Ich Troje zdecydował się spisać testament. Na co choruje Wiśniewski?

Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się kolejnego dziecka. Wokalista Ich Troje doczeka dojrzewania najmłodszego potomka i jego wejścia w dorosłość? Chyba nie jest z nim zbyt dobrze. W rozmowie z portalem Pomponik poinformował o wykonaniu badań genetycznych, które miały pokazać jego predyspozycje do chorób. Ujawnił, że „jest coś na rzeczy”. Dodał też, że spisał już testament.

Choroba Wiśniewskiego. Diagnoza i testament

Okazuje się, że Michałowi Wiśniewskiemu grozi choroba Alzheimera. Ta choroba jest nieuleczalna i powoduje wyniszczenie mózgu. Artysta stara się jednak żyć chwilą i podchodzić do potencjalnej choroby z dystansem.

Podchodzę do tego z dystansem, bo mam nadzieję, że to będzie w jakimś późnym okresie. „Coś jest na rzeczy”, bo to jest zapisane w naszych genach, ale stuprocentowej pewności nie ma i nie ma dokładnego wieku. Także na razie cię pamiętam – powiedział Wiśniewski Pomponikowi.

Wiśniewski podkreślił, że nie chciałby być na starość ciężarem dla rodziny. Podkreślił, że jest rozsądnym człowiekiem i spisał już testament.

Panie Michale, życzy zdrowia! Jeszcze wiele przebojów przed panem, których nowe teksty musi pan zapamiętać! Ale akurat tekst „Filiżanki”, mógłby pan zapomnieć. Prosimy;)

Czytaj także