18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cudownie

Radosna nowina u Michała Wiśniewskiego. Rodzina szaleje!

29.12.2020  22:03
Michał Wiśniewski czeka na synka
Michał Wiśniewski czeka na synka Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Michał Wiśniewski niedługo po raz piąty zostanie ojcem. Cała rodzina wokalisty Ich Troje niezwykle cieszy się na tę radosną nowinę. Już niedługo kolejny syn artysty znajdzie się w jego ramionach.

Michał Wiśniewski bardzo kocha swoje dzieci i jak najbardziej raduje się z tego, że zostanie ojcem po raz piąty. Jego nowa wybranka serca, żona Paulina już niedługo urodzi ich syna.

Najmłodsza pociecha Michała Wiśniewskiego, podobnie jak czwórka starszych dzieciaków, będzie nosiła osobliwe imię. Syn Falco Amadeus wkrótce zostanie przez swojego tatę przytulony do serca.

Michał Wiśniewski czeka na synka

Kiedy Michał Wiśniewski rozwodził się z Dominiką Tajner - chyba nikt nie przypuszczał, że tak szybko zazna szczęścia, tworząc kolejną rodzinę. Jego żona Paulina stroni od mediów i ceni sobie prywatność. Z tej przyczyny niewiele osób wie, jak wygląda jej twarz. 

Wiadomo jednak, że Paulina ma podobne wartości rodzinne, co jej aktualny mąż. Kobieta jest matką czwórki dzieci i dla nie Falco będzie również piątą pociechą. Ciekawe, czy parze uda się w dobrej atmosferze utrzymać tę patchworkową rodzinę.

(...) Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału

- powiedział Wiśniewski w rozmowie z "Faktem".

Życzymy parze szczęśliwego rozwiązania i radosnego powitania dziecka na łonie gigantycznej rodziny. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej