18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cudo!

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Jego dzieci przeszły same siebie

07.01.2021  13:18
Michał Wiśniewski pęka z dumy
Michał Wiśniewski pęka z dumy Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Michał Wiśniewski jest niesamowicie szczęśliwym ojcem czwórki dzieci, a niedługo na świat przyjdzie jego piąty potomek. Tymczasem starszaki zrobiły coś wyjątkowego. Lider zespołu Ich Troje jest z nich dumny jak paw. 

Michał Wiśniewski miał bardzo burzliwe życie uczuciowe. Artysta był związany z wieloma kobietami, ale coś dobrego z tego zdecydowanie przyszło. Lider zespołu Ich Troje jest bowiem szczęśliwym ojcem czwórki wspaniałych pociech, a niedługo jego żona urodzi kolejnego potomka.

Michał Wiśniewski jest dumny jak paw

Michał Wiśniewski szczególnie mocno dbał o to, by jego pociechy miały możliwie jak najoryginalniejsze imiona. Dlatego nazywają się kolejno: Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne. Wkrótce do swojego starszego rodzeństwa dołączy mały Falco Amadeus. 

Artysta dba o dobre kontakty ze swoimi pociechami. Gołym okiem widać, jak bardzo rodzeństwo jest ze sobą zżyte. Ostatnio na Instagramie Michała pojawiło się wyjątkowe nagranie, na którym dzieci wspólnie śpiewają piosenkę. Dumy ojciec czuł, że powinien opublikować je w sieci.

Nie da się ukryć, że dzieci są do Michała Wiśniewskiego bardzo podobne. Szczególnie córki ze związku z Anną Świątczak - Etiennette i Vivienne wyglądają jak wierne kopie swojego taty. Wszyscy zastanawiają się, czy Falco Amadeus również tak wiele odziedziczy po rodzicielu. 

Patrząc na tak szczęśliwą gromadkę dzieci - fanom Michała Wiśniewskiego z całą pewnością rośnie serce. 

Czytaj także