18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

muzyka łączy

Wiśniewski pokazał nową dziewczynę. Pod tą sukienką, to chyba ciąża...

16.09.2019  16:40
Wiśniewski pokazał nową dziewczynę. Pod tą sukienką, to chyba ciąża...
Wiśniewski pokazał nową dziewczynę. Pod tą sukienką, to chyba ciąża... Fot: Facebook/Strefa Music Art.

Michał Wiśniewski nie ma jeszcze rozwodu z Dominiką Tajner, a już spotyka się z inną kobietą. Ta podobno jest w ciąży, co potwierdzić mogą ich pierwsze wspólne zdjęcia.

Lider Ich Troje Michał Wiśniewski jest bardzo kochliwy. Co kilka lat poznaje nową miłość swojego życia, szybciutko ją poślubia i zakłada nową rodzinę. Żon miał już cztery (z ostatnią się jeszcze nie rozwiódł), a teraz zanosi się na kolejną.

Pani Paulina (Wiśnia do tej pory nie przedstawił jej publicznie) ma czworo dzieci, on podobnie. Teraz podobno spodziewają się swojego wspólnego, pierwszego maleństwa. Ich szczęśliwa (oby) patchworkowa rodzinka będzie się więc składać z nich, byłych partnerów i 9 pociech...

Wiśnia pokazał dziewczynę

Choć Wiśniewski chce podobno zatrzymać ten związek jak najdłużej poza błyskiem fleszy i z dala od czujnego oka kamer, a i plotek o ciąży Pauliny nie potwierdza (ale im nie zaprzecza), właśnie do sieci trafiły pierwsze zdjęcia pary.

Wiśnia i jego nowa miłość wybrali się razem na spotkanie autorskie z kompozytorem Markiem Bilińskim. Jak gdyby nigdy nic siedli wśród fanów w pubie Winylowa w Warszawie i dali sfotografować. W międzyczasie ponoć nie szczędzili sobie czułości, a na koniec poprosili Bilińskiego o autograf.

Paulina założyła na siebie długą, odcinaną pod biustem sukienkę. Czyżby chciała ukryc ciążowy brzuszek? Lekka wypukłość daje jednak do myślenia i chyba zdradza tajemnice zakochanej nie tylko w muzyce pary.

Michał Wiśniewski z nową dziewczyną
Michał Wiśniewski z nową dziewczyną

logo Tu się dzieje