18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

znów nietypowo

Wiśnia wybrał imię dla syna. Po Etienne i Fabienne czas na...

05.03.2021  12:41
Michał Wiśniewski chwali się piątym dzieckiem
Michał Wiśniewski chwali się piątym dzieckiem Fot: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski został tatą i właśnie pochwalił się swym najmłodszym potomkiem. Zdradził też imię synka - jak przystało na czerwonowłosego gwiazdora - jest nietypowo.

Michał Wiśniewski po raz kolejny został pierwszy raz tatą. Nie, nie ma w tym zdaniu żadnego błędu - choć Wiśnia doczekał się ostatnio piątego potomka, to maluszek jest pierwszym... dzieckiem, które gwiazdor spłodził z piątą żoną.

Czerwonowłosy celebryta poznał najnowszą wybrankę serca gdy jeszcze pozostawał w małżeństwie z Dominiką Tajner. Para przeszła przez głośny rozwód, a chwilę później okazało się, że Wiśnia już planuje piąty ślub z ciężarną kobietą! Najmłodsze dziecko Michała i Poli Wiśniewskich urodziło się kilka tygodni temu. Teraz dumny tata w końcu pochwalił się maluszkiem.

Michał Wiśniewski wybrał imię dla syna. Znów nietypowo

Imiona dzieci Michała Wiśniewskiego raczej ciężko zapamiętać. Niewiele mają bowiem wspólnego z Frankami, Wojtkami, Kasiami czy Amelkami tak popularnymi w Polsce. Wiśnia z poprzednich związków ma trzy córki - Etienne, Fabienne i Vivienne oraz syna Xaviera. Teraz doczekał się kolejnego chłopczyka i oczywiście nazwał go dość.... specyficznie.

Gwiazdor "Ich Troje" synkiem pochwalił się na Instagramie, tam też ogłosił imię malucha. Najmłodszy potomek Michała Wiśniewskiego otrzymał imiona Falco Amadeus.

Out of the dark - Into the light! Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny. Dziękuję za pomoc rodzicom i wszystkie cudowne prezenty. Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje

- napisał Wiśnia w opisie zdjęcia uśmiechniętego brzdąca.