18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nić sympatii

Wiśniewski popłynął. Zachwyca się Kaczyńskim: "Jest GENIUSZEM"

03.05.2020  11:41
Wiśniewski popłynął. Zachwyca się Kaczyńskim: "Jest GENIUSZEM"
Wiśniewski popłynął. Zachwyca się Kaczyńskim: "Jest GENIUSZEM" Fot: Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski, który niedawno wziął swój piąty ślub, zachwyca się Jarosławem Kaczyńskim, który ślubu nie wziął nigdy. Nietypowa nić sympatii. Spodziewalibyście się tego?

Michał Wiśniewski słynie z licznych kontrowersji, niezliczonych ślubów i gromadki dzieci. Jarosław Kaczyński znany jest z trzymania PiS-u twardą ręką, sympatii do kotów i konserwatywnych poglądów. Kto by pomyślał, że ten drugi jest idolem pierwszego!

Michał Wiśniewski podziwia Kaczyńskiego

Michał Wiśniewski uważa, że Jarosław Kaczyński jest najprawdziwszym geniuszem. Podczas gdy Polska nabiera coraz większej niechęci do prezesa PiS, chociażby ze względu nieustąpienia w kwestii wyborów prezydenckich, które mają się rzekomo odbyć mimo panującej w kraju pandemii koronawirusa.

Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach

- mówił Michał Wiśniewski w programie "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry na antenie Polsat News. 

Chociaż kontekst tej wypowiedzi był raczej nieuprzejmy, to nie da się ukryć, że Wiśniewski docenia "polityczny kunszt" Jarosława Kaczyńskiego. Może niedługo przełamie się i zostanie sympatykiem tej partii.

Przeczytaj więcej
Komentarze