18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Dramat u Michała Wiśniewskiego. Potrzebna krew!

29.09.2020  16:43
Michał Wiśniewski błaga o pomoc
Michał Wiśniewski błaga o pomoc Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Michał Wiśniewski jest w niesamowicie trudnej sytuacji. Bliska mu osoba zapadła na koronawirusa i teraz artysta błaga fanów o pomoc. COVID-19 potrafi zaatakować w sposób prawdziwie przerażający, o czym, niestety - przekonał się popularny artysta.

Michał Wiśniewski błaga fanów o pomoc. Osoba z jego rodziny zachorowała na COVID-19 i potrzebuje krwi. Lider Ich Troje postanowił wykorzystać swoją popularność oraz zasięgi na portalach społecznościowych - w dobrym celu. 

Michał Wiśniewski w rozpaczy z powodu COVID-19

Bliski członek rodziny Michała Wiśniewskiego walczy o życie. 42-letni Rafał Nierodzik jest policjantem, a powodem jego hospitalizacji stał się koronawirus, którego mężczyzna przechodzi wyjątkowo ciężko.

Drodzy! Potrzebujemy pomocy! POTRZEBNA KREW "A RH+" !!!!!! dla bliskiego członka naszej rodziny, który walczy o życie. Krew należy oddawać w Szpitalu MSWiA ul. Wołoska po wcześniejszym kontakcie pod nr tel. 22 508 13 12 z podaniem informacji "KREW DLA RAFAŁA NIERODZIKA". Dziękujemy

- napisał Wiśniewski w internecie (pisownia oryginalna - przyp. red.).

Kiedy bliski Michała Wiśniewskiego trafił do szpitala, był już w bardzo ciężkim stanie. Miał trudności z oddychaniem, silne duszności, a lekarze początkowo byli przekonani, że to zwykłe zapalenie oskrzeli. 

W tym momencie wiadomo już, że mężczyzna walczy z COVID-19 i przebywa w szpitalu podłączony do respiratora. Jakby tego było mało, Michał Wiśniewski przekazał również smutną informację o śmierci swojego innego przyjaciela.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik, człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje.Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

- czytamy na Facebooku gwiazdora.

To, ile przeżyć spadło na piosenkarza, jest przytłaczające. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej