18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to partnerka?

Wiśniewski przypadkiem zdradził wielką tajemnicę. Jest już po ślubie?

27.04.2020  13:51
Wiśniewski przypadkiem zdradził wielką tajemnicę. Jest już po ślubie?
Wiśniewski przypadkiem zdradził wielką tajemnicę. Jest już po ślubie? Fot: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski przypadkiem zdradził ogromną tajemnicę. Muzyk, który znany jest m.in. z ogromnej liczby żon i rozwodów, prawdopodobnie jest już po swoim piątym ślubie.

Michał Wiśniewski nie tak dawno rozwiódł się z Dominiką Tajner, która była jego piątą żoną. Para rozstała się w dramatycznych okolicznościach i dla kobiety było to ogromne zaskoczenie, ale wygląda na to, że zakopali już topór wojenny.

Tuż po rozstaniu, Michał związał się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Czerwonowłosy muzyk miał się z nią poznać za pomocą popularnej aplikacji randkowej. O kobiecie nie wiadomo wiele, ale w przeciwieństwie do jego poprzednich żon - nie jest związana w żaden sposób z show-biznesem.

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub?!

Michał Wiśniewski do tej pory nie mówił nic o tym, że razem z Pauliną planują ślub. Nieoficjalne informacje mówią, że kobieta mająca czwórkę własnych dzieci, jest w kolejnej ciąży z wokalistą Ich Troje. Przy okazji wywiadu dla Wirtualnej Polski, Michał zdradził przypadkiem pilnie strzeżoną tajemnicę.

Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci i to jest co robić tak naprawdę 

– powiedział Michał Wiśniewski w wywiadzie. 

Nazwanie Pauliny "żoną" oznaczałoby, że para dopełniła już małżeńskich formalności. Przypominamy, że w okolicy Bożego Narodzenia Wiśniewski zmienił status na Facebooku, informując o zaręczynach. O ślubie jednak nie mówił ani słowa.

Do tej pory Michał Wiśniewski znany był z bardzo głośno zawieranych małżeństw. Wszystkie spokojnie można byłoby uznać za show warty nagrania - tak z resztą było w przypadku ślubu z Mandaryną. Tym razem coś wyraźnie się zmieniło. 

Czytaj także