18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka namiętność?

Michał Wiśniewski publicznie obmacuje żonę. Złapał ją za...

15.02.2021  14:19
Michał Wiśniewski z żoną
Michał Wiśniewski z żoną Fot: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski bardzo kocha swoją obecną żonę Polę i okazuje jej swoją miłość na każdym kroku. Ostatnio zamieścił w sieci bardzo odważne zdjęcie. Najwyraźniej jego ukochana nie ma nic przeciwko takim zachowaniom.

Michał Wiśniewski jest znany z mocnych porywów serca. Lider Ich Troje był żonaty już pięć razy. Jego ostatnia wybranka - Pola Wiśniewska, nie jest osobą publiczną i ceni sobie prywatność. Para właśnie doczekała się pierwszego, wspólnego syna - Falco Amadeusa.

Michał Wiśniewski jest w siódmym niebie. Z poprzednich związków miał już pięć pociech, które wniosły do jego życia ogrom radości. Tacierzyństwo w dojrzałym wieku sprawiło, że lider popularnego zespołu dosłownie oszalał z radości.

Michał Wiśniewski wyznaje miłość żonie

Niedawno Michał i Pola mieli podwójne powody do świętowania. Nie tylko narodziny ich dziecka, ale również Walentynki będące świętem zakochanych - przypadły im w udziale. Z tej okazji namiętny artysta opublikował wyjątkowe zdjęcie.

Widzimy na nim Michała Wiśniewskiego, który czule obejmuje żonę, a jego ręka spoczywa na jej pośladkach. Najwyraźniej Pola nie ma nic przeciwko publikowaniu takich treści w internecie i cieszy się z uwagi, jaką poświęca jej małżonek.

Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!

- czytamy wpis na Instagramie.

Zazdrościcie im tego romantyzmu i swego rodzaju wyzwolenia?

Czytaj także