18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutny nawyk

Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną przez jedną rzecz

06.07.2020  09:51
Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną przez jedną rzecz
Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną przez jedną rzecz Fot: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu jest szczęśliwy w swoim piątym związku małżeńskim. Nim jednak się na niego zdecydował - musiał rozstać się z Dominiką Tajner. Teraz kobieta zdradza, jaki groźny nawyk doprowadził do rozpadu tego związku. 

Michał Wiśniewski rozwiódł się z Dominiką Tajner niewiele po tym, jak odpadła ona z Tańca z Gwiazdami. Dla kobiety decyzja męża to był szok, a jeszcze większe zaskoczenie obudziło w niej późniejsze związanie się ekspartnera z kolejną damą w ekspresowym tempie.

Michał Wiśniewski dlatego rozstał się z czwartą żoną

Michał Wiśniewski nie marnuje czasu i już jest w swoim piątym związku. W międzyczasie jego była żona postanowiła ujawnić prawdę, co do rozstania z małżonkiem. Jak się okazuje, do rozpadu związku doprowadził ich jeden, groźny nawyk.

(...) Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie

- mówiła Dominika Tajner w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Groźny nawyk nie rozmawiania ze sobą może doprowadzić każdy związek do tragedii. Dlatego zanim dojdzie do rozwodu, lepiej jest poświęcić sobie trochę czasu i znaleźć moment na szczerą rozmowę.

Planeta poleca!

Czytaj także