18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne chwile

Michał Wiśniewski w ciężkiej żałobie. We łzach żegna ukochaną kobietę

11.06.2021  09:38
Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał kobiete, która zastąpiła mu mamę
Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał kobiete, która zastąpiła mu mamę Fot: TRICOLORS/East News

Dramatyczne chwile przeżywa Michał Wiśniewski. Gwiazdor Ich Troje pożegnał właśnie jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. To kobieta, która wychowywała go, gdy zabrakło matki…

Michał Wiśniewski urodził się i wychowywał w domu alkoholików. Z pomocą chłopcu przyszła babcia, która zabrała go od wiecznie pijanych rodziców. Gdy zmarła, trafił do domu dziecka.

W dzieciństwie Michał Wiśniewski wielokrotnie zmieniał miejsce zamieszkania, trafiał do rodzin zastępczych. W jednej z nich poznał "ciocię Marysię", która zostawiła wyjątkowy ślad w jego sercu, a z którą utrzymywał kontakt przez wiele kolejnych lat. Teraz kobieta zmarła. Miała 97 lat.

Michał Wiśniewski w żałobie. Zmarła jego mama zastępcza

Ukochaną "ciocię" Michał Wiśniewski pożegnał publicznie na swoim Instagramie. Zamieścił tam zdjęcie z rodzoną matką i panią Marią. Spotkanie miało miejsce już wiele lat po zakończeniu traumatycznego dzieciństwa.

Kochana Ciociu Marysiu, to był straszny rok. Odeszło wielu bardzo bliskich ludzi. Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna. 97 lat to zacnie ale za krótko dla tych co pozostają w smutku i żalu za Twoje dobre serce i poświęcenie

– napisał Michał Wiśniewski.

Wychowywałaś zresztą nie tylko mnie. Zawsze żyłaś dla innych. Wielu dobrych rad nie posłuchałem ale będę je przekazywał dalej swoim dzieciom. Z twoich pamiętników dowiedzą się jak można być porządnym człowiekiem po niewolniczej pracy w III Rzeszy i 50 latach przy maszynach włókienniczych w robotniczej Łodzi. Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty. Do zobaczenia kochana!

- dodał we wzruszającym wpisie.

Łączymy się w bólu i mamy nadzieję, że mimo przykrych chwil, panu Michałowi ulżą wspaniałe, ciepłe wspomnienia o chwilach spędzonych z ukochaną "ciocią Marysią".