18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy same płyną

Michał Wiśniewski w głębokiej żałobie. Stracił bliską osobę

26.03.2021  18:03
Michał Wiśniewski w żałobie
Michał Wiśniewski w żałobie Fot: Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski jest w głębokiej żałobie po tym, jak stracił bliską swemu sercu osobę. Wokalista Ich Troje musiał pożegnać przyjaciółkę już na zawsze. W jego życiu przeplatają się ostatnio momenty wielkiej radości i bezbrzeżnego smutku.

Michał Wiśniewski pogrążył się w głębokiej żałobie. Jeszcze niedawno wokalista Ich Troje znajdował się na szczycie radości, kiedy po raz piąty został ojcem małego Falco Amadeusa. Teraz niestety musi się skupić na drugiej stronie życia, która jest dokładnym przeciwieństwem narodzin. Mamy nadzieję, że wokalista może liczyć na swoją nową małżonkę w tych strasznych momentach.

Michał Wiśniewski w żałobie

Michał Wiśniewski stracił wieloletnią przyjaciółkę, Iwonę. Jak podaje kultowy wokalista, jedną z przyczyn jej śmierci był koronawirus: "Covid zbiera żniwo" - takim hasztagiem opatrzył smutną informację. We wzruszających słowach lider Ich Troje pożegnał tak bliską mu kobietę.

Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życia. W imieniu Poli i swoim najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim i przede wszystkim Jackowi, który zawsze będzie mógł na mnie liczyć, ale sam też czuję się częścią tej rodziny

- napisał Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych.

Muzyk dodał też, że jest mu ogromnie przykro i wcale nie żegna się z bliską znajomą. Wie, że jest to jedynie chwilowe rozstanie i wszystkich nas czeka w końcu podobny los: 
"Jest mi niezmiernie przykro Słońce. Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia, choć będzie Nam Cię brak".

Cała redakcja Planety składa wokaliście z serca płynące kondolencje. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze