18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć bliskiej osoby

Michał Wiśniewski w żałobie. Tragedia!

Wojciech Kozicki
04.03.2021  15:39
Michał Wiśniewski żegna swojego fana i przyjaciela
Michał Wiśniewski żegna swojego fana i przyjaciela Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski z Ich Troje w żałobie, wydarzyła się niewyobrażalna tragedia. Czerwonowłosy wokalista przekazał smutne wieści o śmierci niepełnosprawnego Krzysia, które było wielkim fanem jego twórczości.

Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość – nie żyje Krzyś Saltarski. Mimo swojej niepełnosprawności, był ogromnym fanem Ich Troje aktywnie uczestniczącym w spotkaniach ze swoim idolem. Lider zespołu w poruszającym wpisie na Facebooku pożegnał swojego wyjątkowego fana i przyjaciela. Jak podaje Radio Zet, Krzyś zmagał się z neuropatią aksonalną i skoliozą lędźwiowo-piersiową. 

Michał Wiśniewski żegna Krzysia Saltarskiego

Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych napisał jak odważnym i sięgającym po marzenia człowiekiem był 32-letni Krzyś. Podziękował mu za lata znajomości i uczestnictwo w koncertach.

Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje posiadają od lat wyjątkowo oddanych fanów. Zawładnęli sercami Polaków takimi przebojami „Powiedz”, „Zawsze z tobą chciałbym być”, „A wszystko to” i „Keine Grenzen”. Teksty piosenek Ich Troje zna każdy, nawet jeśli nie jest ich fanem.

Życie to podróż, a nie dom Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski - młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać po marzenia, które często są tak bardzo nie po drodze. Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo. Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach. Moje serce wiele razy zrobiło Ci zdjęcie. Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś, poczujesz się jak w domu. Do zobaczenia! – napisał Michał Wiśniewski na Facebooku.

 

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze