18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwrot akcji roku

Michał Wiśniewski wraca do trzeciej żony?! Zdumiewający krok artysty

19.11.2019  15:22
Michał Wiśniewski wraca do trzeciej żony?! Zdumiewający krok artysty
Michał Wiśniewski wraca do trzeciej żony?! Zdumiewający krok artysty Fot: MIREK NOWORYTA/East News

Michał Wiśniewski lubi szokować, ale teraz przeszedł samego siebie. Tuż po rozwodzie z Dominiką Tajner zwraca się w stronę swojej trzeciej żony - Ani.

Michał Wiśniewski niedawno rozwiódł się z Dominiką Tajner, co musiało być dla kobiety sporym szokiem. Kiedy jedno i drugie nieco się po tym kryzysie życiowym pozbierało, zaczęły pojawiać się pogłoski o potencjalnej piątej żonie artysty.

Zamiast kolejnego ślubu, Michał Wiśniewski postanowił zaskoczyć swoich fanów czymś innym - artystycznie wraca do swojej byłej, trzeciej w kolejności, żony - Ani Wiśniewskiej.

Michał Wiśniewski wraca artystycznie do trzeciej żony

Michał i Ania mają dwie córeczki, więc tak czy inaczej utrzymują ze sobą kontakt. Niemniej, ich stosunki po rozwodzie znacznie się ochłodziły. Ania, która była z resztą jedną z wokalistek Ich Troje - przestała z byłym mężem pracować. Teraz wszystko się zmieni.

Michał Wiśniewski i jego trzecia żona postanowili wrócić do wspólnych występów. 

Ania przyjęła zaproszenie Michała i będzie z nim znów występować. Chodzi o trasę Michał Wiśniewski Akustycznie. Już są po pierwszym koncercie w Lublinie, a czeka ich co najmniej kilkanaście występów 

- poinformował Fakt.

Wspólne występy, śpiewanie i praca zawodowa na pewno bardzo zbliżają. Ania i Michał zakochali się w sobie właśnie w takich okolicznościach. Myślicie, że obecna partnerka piosenkarza ma się czego obawiać? Jakby nie patrzeć, Wiśniewski nie raz i nie dwa pokazał, że jego uczucia to czysty ogień. 

Jak mawiają - "stara miłość nie rdzewieje" - już wkrótce będziemy się mogli o tym przekonać. 

Czytaj także