18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jest życie

Michał Wiśniewski wyprawi weselisko. Co z ogólnopolską kwarantanną?

29.04.2020  19:09
Michał Wiśniewski wyprawi weselisko. Co z ogólnopolską kwarantanną?
Michał Wiśniewski wyprawi weselisko. Co z ogólnopolską kwarantanną? Fot: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski niedawno w tajemnicy przed wszystkim wziął piąty ślub. Wokalista zrobił to po ciuchu, ale nie zamierza odpuścić sobie balangi. Zamierza ją jednak zorganizować w nieco bardziej dogodnym terminie.

Michał Wiśniewski ma niesamowity rozmach jeśli chodzi o żony. Wokalista Ich Troje nie żałuje sobie w życiu miłości i niedawno wziął piąty ślub. Chociaż dopiero co rozwiódł się z Dominiką Tajner - to u jego boku trwa już tajemnicza Paulina.

Para poznała się przez aplikację randkową, a w życiu prywatnym nie może narzekać na nudę. Wspólnie mają bowiem aż ośmioro dzieci! To właśnie z całą pewnością mocno ich do siebie zbliżyło. Niedawno zakochani zalegalizowali swój związek.

Michał Wiśniewski wyprawi weselisko z przytupem

Z uwagi na obostrzenia, które wprowadzono w czasach pandemii, Wiśniewscy nie mogli przeżyć tego momentu w wielkim gronie. Dla Michała musiał być to cios - wszystkie jego dotychczasowe śluby cechowały się rozmachem.

Tym razem wokalista Ich Troje również nie zamierza sobie żałować i huczne wesele jak najbardziej będzie - z tym, że dopiero w lepszych czasach. 

Tym razem nie mógł zrobić większej imprezy. Na ślubie z Pauliną było tylko kilka osób. Chce to jednak nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselisko z przytupem

– mówi tajemniczy informator Faktu. 

On lubi mieć u boku żonę. To, że po raz kolejny się ożeni, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie są tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę

– mówi Faktowi znajomy lidera Ich Troje.

Najwyraźniej mimo czterech porażek, Michał Wiśniewski wciąż wierzy w moc małżeństwa. Jest w tym coś niezaprzeczalnie uroczego.

logo Tu się dzieje