18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stracił wszystko

Michał Wiśniewski zbankrutował. Obwinia o to przyjaciół

18.02.2021  12:23
Michał Wiśniewski zbankrutował
Michał Wiśniewski zbankrutował Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Gwiazdor zespołu Ich Troje wyznał ostatnio, że nigdy nie potrafił zarządzać swoimi funduszami. Jeszcze 15 lat temu jego majątek szacowano na ponad 40 milionów złotych. Po latach wszystko stracił i został bankrutem.

Michał Wiśniewski zapoczątkował trend sprzedawania swojej prywatności. Nigdy nie ukrywał, jak żyje, a podczas występów w show Jestem jaki jestem, pokazał intymne szczegóły celebryckiej codzienności.

Podczas najnowszego wywiadu wyznał, że trochę żałuje tego, jak się wtedy zaprezentował przed kamerami. Nie ukrywał jednak, że zrobił to tylko dla pieniędzy.

Michał Wiśniewski stracił pieniądze

Czerwonowłosy gwiazdor przyznał się, że jako człowiek wychowany w sierocińcu nie potrafił zarządzać tak dużym majątkiem. Stracił wszystko ze swojego 40-milionowego zarobku.

Kupowało się bezsensownie samochody, samoloty, mieszkania, łódki. Całą masę pierdół, które dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało. Fajnie sobie zbudować kościół na biegunie północnym - stwierdził Wiśniewski.

Piosenkarz nawiązał również do swojego uzależnienia od hazardu. Zaznaczył, że to nie w kasynie stracił dorobek swojego życia. Za trudną sytuację finansową obwinił swoich "fałszywych przyjaciół".

Większość pieniędzy straciłem przez fałszywych przyjaciół, ja ich nie przegrałem. Nie jestem profesjonalnym pokerzystą. Nie wrzuciłem nigdy w pokera pięciu złotych. Poker to pasja, ale bardzo często mówiło się, że ja przegrałem te pieniądze, ale nie, proszę państwa, gdybym przegrał, to bym zrobił z tego zdjęcia i relację – wyznał celebryta.

Gwiazdor unika płacenia alimentów. Jak wyznała Mandaryna, celebryta z zasądzonej kwoty 5000 zł, przelewał na dwójkę dzieci zaledwie 200-300 złotych.

Czytaj także
Przeczytaj więcej